Korálkárna Hobby Art
Vyhledávání


Přihlásit k novinkám:
*Email:
   Jméno:
 

 


Kontakt
www.koralky-levne.cz  koralky-levne@email.cz


Menu

Akce

Korálky

Komponenty

Minerály

Barvy

Jiné

Top Model
Nákupní košík 0,- Kč Korálky - levně

Aktuality z eshopu korálky-levně.cz:

17.12.2014 - Doručení do Vánoc

Objednávejte do 18.12. včetně a balíček je do Vánoc u Vás! Platí u doručení na dobírku.

Akce: kupte 4ks a více barev na sklo a dostanete balíček českého rokajlu Preciosa 50g zdarma!

30.11.2014
Na eshopu právě probíhá výprodej, sledujte sekci výprodej a prozkoumejte i celý eshop, kde najdete jiné zlevněné položky. Jde o zboží z prodaného kamenného obchůdku, tak se nabídka nebude opakovat. Po novém roce bude sortiment opět rozšířen a obměněn.


skleněné kabošony, mugle

1.7.2014 - Skleněné kabošony, mugle

Barvy na sklo AKCE 39,-

5.5.2014 - Akce na barvy na sklo, nyní 39,-Kč.

Korálky kovové, přívěsky a kaplíky

8.4.2014- Aktualizace kovových korálků, kaplíků a kovových přívěšků.
21.2.2014 - Nové perleťové placky 5cm:
Perleťové placky přívěsky

29.11.2013 - Na eshopu nové položky pro Vánoční tvoření:
Vánoční korálky Plastové korálky

25.11.2013 - Kovové přívěsky pro sluneční znamení
Kovové přívěsky znamení
21.11.2013 - Nové kovové přívěsky (klik na obrázek:)
Kovové přívěsky

S podzimem začínáme znovu kurzovat:-) 

Výtvarné kurzy listopad-prosinec Plzeň
 

Výtvarné kurzy Listopad-Prosinec
7.11.2013(čtvrtek, od 18h) – Plstěné Brože
26.11.2013 (úterý, od 17:30) – Základy Korálkování
3.12.2013 (úterý, od 17:30) – Andílci z ovčí vlny
Přihlásit se je možné osobně, emailem či telefonicky. Délka kurzu cca 2hod. V ceně je základní materiál. Cena kurzu 190,-/os.

17.9.2013 - Na e-shop s korálky nahrány nové korálky, plastové korálky od skleněných k  nerozeznání:
Plastové korálky broušené

 11.9.2013 - Přidány mačkané korálky, kuličky 4mm. České korálky z Jablonce.

 

Korálky kuličky sklo 4mm


1.9.2013 - Přidáno přes 50 kovových přívěsků... :-)

Kovové přívěsky novinky


4.8.2013 - Nové korálky na eshopu - perleťové placky, korálky z korálu a korálky NeoNových barviček

Perleťové placky a neonové korálky

Korálky z minerálů, přívěsky a korálky ze dřeva

Vybírejte z naší nabídky korálků: Korálky z Tyrkysu, korálky z minerálu Tygří oko, korálky z Tyrkysového Howlitu, Korálky z Ametystu, Korálky z Jaspisu, Korálky z Achátu, Korálky z Labradoritu a Larvikitu, Korálky z Chryzokolu. To jsou nádherné přírodní korálky z minerálů.
Nádherné přívěsky na krk z minerálů: Jaspis, Variscit - Mořský sediment, Achát, Jadeit, Rodonit... Nabízíme velký výběr přívěsků na krk z Jaspisu: Piccaso Jaspis, Obrázkový Jaspis, Tygří Oko, Pouštní Jaspis, Jaspis Dřevitý a další.

Korálky Howlit

Dřevěné korálky

Dřevěné korálky jsou také vyrobeny z přírodního materiálu. Tyto korálky jsou velice oblíbené, protože připomínají vzdálené exotické země. Nabízíme dřevěné korálky přírodních barev, nebarvené. Dřevěné korálky, které jsou tu pro Vás, jsou i barvené, malinkaté nebo i veliké - "dřevěné jumbo korálky" . Dřevěné korálky ve tvaru válečků, rondelek nebo placaté dřevěné korálky. A samozřejmě také dřevěné korálky s ručně malovanými motivy a dřevěné korálky hranaté! A všechny krásně barevňoučké!

Eshop Korálky-Levně.cz

Jako stěžejní zboží jsme do naší nabídky pro Vás zařadili korálky za velice výhodné ceny, komponenty pro korálkování. Komponenty z obecného kovu, komponenty bez niklu, postříbřené komponenty a celostříbrné komponenty 925/1000. 
Ve stálé nabídce jsme pro Vás připravili korálky ze dřeva, a některé vybrané korálky z minerálů.

Tvary korálků z nabídky obchodu

Nabízíme korálky placaté, nepravidelného tvaru, nugety, chip šňůry, korálky oválné, rondelky, kuličky, koule, čtverečky a krychle. Korálky obrovské, velké i malé. Korálky nádherně přírodně zbarvené nebo korálky dobarvované. Korálky české a korálky z Jablonce nad Nisou. Korálky fasetované nebo korálky s hladkým povrchem a další a další korálky.

Bižuterní Komponenty ke korálkování aneb"bez nás to nejde"

Bižuterní komponenty patří ke korálkům jako sůl k chlebu! Bižuterní komponenty tvorbu z korálků oživují, korálky s komponenty více vyniknou a dodávají jim větší ráz. Komponenty ke korálkování nabízíme ve více barvách: bronzová (měďěná), stříbrná, černá black gun, zlatá a starozlatá. Vyjímkou nejsou ani komponenty z Tibetského stříbra. Součástí nabídky našeho korálkového internetového obchodu jsou také kovové komponenty bez obsahu niklu, postříbřené a komponenty celostříbrné 925/1000.

Co je Tibetské stříbro?
Tibetské stříbro je slitina, jejíž součástí je stříbro (okolo 90%) a jiné kovy. Má starobylý vzhled, korálky a komponenty z tibetského stříbra jsou dnes velice oblíbené právě pro svůj originální vzhled. Komponenty z tohoto materiálu si nemusejí udržet svoji starostříbrnou stálost. Také nezaručujeme jejich beralergenovost.

Korálkování, tvorba z korálků a návody

Návody pro práci s korálky jsou užitečné v případě nedostatku vlastní múzy, jsou dobrou inspirací pro originální vzhled korálkových šperků. Ruční práce a tvorba z korálků je čím dál více obdivována a rozrůstá se dál díky své hřejivé korálkové povaze. Pro inspiraci někdy stačí prolistovat magazín nebo knihu věnovanou korálkům a korálkování. Proto připravujeme také kategorii literatury, která bude obsahovat zvláště magazíny o korálkování z ciziny, většinou v anglickém jazyce. Obsahují velice kvalitní nápady, které si lze přizpůsobit.

Co jsou korálky a korálková historie

Korálek či perlička je malý ozdobný předmět s otvorem určeným pro navlékání. Používají ke zdobení, výrobě náramků, náhrdelníků a jiných ozdob. Perličky tvoří dlouholetý vývozní artikl, používaly se k obchodování s příslušníky nepísemných národů namísto peněz. Mnoho tradičních výrobců sídlilo v severních Čechách. Drobné skleněné (rokajl) jsou po stranách mírně ploché. 
Navlečením korálků na tenkou šňůru vznikají korále. Pravé korále jsou složeny ze skleněných, perlových, perleťových či jantarových prvků. Plastové korále jsou pouze náhražkové, jedná se o imitaci pravých korálů. Válečkové skleněné korálky (např. tradiční české výroby) lze také sestavovat do plochých ozdobných deček, je možno jimi obšívat celé oděvy jakož i jiné oděvní doplňky atd. 
V minulém století byly české korálky vyhlášeny po celém světě. České sklo je celosvětově známé, tak jako skleněné korálky. Korálky se v Čechách vyrábí zejména v severních Čechách, v Jablonci nad Nisou. Konkurenci českému sklu a českým korálkům je také Švýcarsko nebo Benátky v Itálii. V Benátkách se vyrábí proslulé sklo Murano. Tyto korálky jsou velice originální, jsou to nádherné korálky. 
Lidé měli potřebu zdobit svá těla odpradávna. K výrobě šperků si sami vyráběli korálky z mušliček, býčích rohů, dřeva nebo také ze zvířecích zubů. Nejkrásnější korálky vznikaly asi v Egyptě, v době jeho rozkvětu. Na nejkrásnější výstavu egyptských dobových korálků a ozdob se můžete jet podívat do Louvru v Paříži:). Samozřejmě nezaostává ani doba bronzová (cca 2000 let př.n.l.), lidé v době bronzové už vyráběli krásné kovové šperky a korálky. Uměli už také vyrobit korálky skleněné! 
Korálky v dřívějších dobách nebyly pouze pro ozdobu těla. Byly to obzvláště talismany, hmatky pro štěstí, symboly charakteru, znaky postavení, hodnosti nebo symbolem určitého náboženství. Později, ve středověku byly symbolem vysokého postavení, korálky se začaly používat jako šperky a vyráběly se z dražších materiálů. Šperky z korálků nosili tehdy jen vysoce postavení lidé, majetní nebo šlechtici. Samozřejmě i prostý lid se zdobil korálky, ale jinými, než šlechtici. V dnešní době jsou však už korálky ze všech materiálů dostupné všem, proto neváhejte a s ruční výrobou svých ozdůbek a talismanů začněte co nejdříve:-)
Vaše korálky-levně.cz
Tvoříme obchodně úspěšné www stránky a e-shopy ©AdWeb Info, s.r.o.www.adweb.cz